Обчисліть число структурних частинок MgO у порції масою 80 г. У відповіді запишіть саме число

(наприклад 5,05*10 у 23)​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.
Дано:
m(MgO) = 80 г
M(MgO) = 40 г/моль
Na( число авогадро ) = 6.02*10^23 ( 10 в 23 степені )
Знайти :
N(MgO) - ?
Розв‘язання
N = n*Na
n=m/M
n(MgO) = 80/40 = 2 моль
N(MgO) = 2 моль* 6,02*10^23 = 12,04*10^23
Відповідь : 12,04*10^23