Прийом «Лови помилку» Знайдіть помилки в рівняннях: 1) CaO + H2O = H2CaO2 2) SO2 + Na2O = Na2SO4

3) SO3 + H2O = S (OH)6 4) CuO + H2SO4 = Cu2SO4 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Триандафилиди Анастасия.

Объяснение:

1) CaO + H2O = Ca(OH)2

2) SO2 + Na2O = Na2SO3

3) SO3 + H2O = H2SO4

4) CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O