Очисліть масу етину (С2Н2) об'ємом 2,24 за (н.у)СРОЧНОООООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Максим.

Ответ:

m(C2H2) = 2,6 г

Объяснение:

Дано :

V(CH2H2) = 2,24 л

Найти :

m(CH2) - ?

1) n = V/Vm

Vm  = 22,4 л/моль

n(C2H2) = 2.24 л/22,4 л/моль = 0,1 моль

n(C2H2) = 0,1 моль

2) m = n*M

M(C2H2) = 12*2+1*2 = 26 г/моль

m(C2H2) = 0,1 моль * 26 г/моль = 2,6 г

m(C2H2) = 2,6 г

Ответ : m(C2H2) = 2,6 г