75 баллов за задачу!!!!!!!!!!!!!!! Обчислити масу солі, що утворилася при взаємодії розчин

сульфатної кислоти масою 120 г з масовою часткою Н2SO4 20% з 160 г 15%-го розчину натрій гідроксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Юлия.

Ответ:

1) 120-160=40(г)

2) 20+15=35

3)40+35=75