Яку масу технічного етилового спирту (вміст домішок 15%) потрібно окиснити для добування 8,8 г

етаналю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мороз Инна.

Ответ:

10,82 грамма

Объяснение:

С2H5OH=>CH3COH + H2

n(С2H5OH)=n(CH3COH)

n(CH3COH)=8.8/44

m(C2H5OH)=(8.8/44)*46=9,2 грамма

mTex(C2H5OH)=9.2/(1-0.15)=10,82 грамма