Обчисліть масу оцтової кислоти, яку можна добути окисненням 250 г технічного етаналю, вміст домішок

у якому 12%, а моніачним розчином аргентум (І) оксиду. Яка маса срібла при цьому утвориться? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kaskevich Aleksandra.

Ответ:

m(CH3COOH)=300g. m(Ag)=1080g

Объяснение:

220 х у

CH3COH + Ag2O -> CH3COOH + 2Ag

44 60 216

w=m(реч.)/m(роз.)

m(реч.)=0.88*250=220г

х=220*60/44=300г

у= 220*216/44=1080г