Знаючи валентність хімічних елементів складіть формулу сполуки: І IV III I II I AlCl, CO, SO,

FeCl, CaS, Cu2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Хотская Ай.

Ответ:

  1. 2 Al+ 3 Cl = 2Al(3) Cl (1)
  2. C+O2
  3. S+O2= SO2
  4. 2Fe+3Cl2=2FeCl3
  5. Ca(2)+S(2)= Ca(2) S(5)
  6. хз