Який об'єм карбон (IV) оксиду (н. у.) можна отримати внаслідок спалювання етану об'ємом 35 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Уран-Даш Салчак.

1,5625. x

2C2H6+7O2-->4CO2+6H2O

n(C2H6)=35:22,4=1,5625

x=1,5625×2=3,125

V=3,125×22,4=70л