Розрахуйте число атомів у сульфур(IV) оксиді кількістю речовини 3 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Светлана.

Объяснение:

N(SO2)=n×Na=3×6.02×10²³=18.06×10²³ или 1.806×10²⁴