Обчисліть кількість речовини магній оксиду MgO массою 1,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Карина.

Ответ:

n(MgO) = 0,04 моль

Объяснение:

Дано :

m(MgO) = 1,6 г

Найти :

n(MgO) - ?

n = m/M

M(MgO) = 24+16 = 40 г/моль

n(MgO) = 1,6 г/40 г/моль = 0,04 моль

n(MgO) = 0,04 моль

Ответ : n(MgO) = 0,04 моль