Яка маса магній оксиду прореагує із 392 г ортофосфатноїкислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Кошарная Арина.

Х г                 392 г

3MgO +2H₃PO₄ = Mg₃(PO4)₂+3H₂O

n=3 моль           n=2 моль

М=40 г/моль    М = 98 г/моль

m=120 г             m=196 г

Х г  MgO   -   392 г  Н₃РО₄

120 г MgO  -  196 г   H₃PO₄

m(MgO) = 120 * 392 / 196 = 240 / г/

Ответ 240 г