Складіть рівняння хімічних реакцій водню з такими оксидами: а) оксидом ртуті (II); б) залізною

окалиною Fe3O4; в) оксид вольфраму (VI). Поясніть, яка роль водню у цих реакціях. Що відбувається з металом у результаті реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Коурдаков Дима.

Відповідь:

а) HgO + H2 = Hg + H2O б) Fe3O4 + 4H2 = 3Fe + 4H2O в) WO3 + 3H2 = W + 3H2O Роль водню у цих реакціях полягає у відновленні металів з їх оксидів.