визначте масу алюмінію, необхідного для відновлення мангану з 50 кг мінералу піролюзіту, який

містить 84% MnO2

Ответы на вопрос

Отвечает Загайнов Макс.

Ответ:

m(MnO2)=50•0.84=42кг

Молярная масса железа 0.056кг

Молярная масса магнетита 0.232кг

3MnO2 + 4Al = 2Al2O3 + 3Mn

42кг. MnO2 хкг Al

0.261кг MnO2 0.108кг Al

х=(42×0.108)/0.261=17.4кг