Який об’єм кисню у літрах (н.у.) необхідний для повного згоряння 8 молей метиламіну.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворошилов Никита.

Ответ:

4CH3NH2 + 9O2 = 4CO2 + 10H2O + 2N2

9n(O2)=4n(CH3NH2)

n(O2)=(8/4)*9=18 моль

V(O2)=18*22.4=403,2 литра