1.Молекула нітратної кислоти містить один атом Гідрогену,один атом Нітрогену та три атоми Оксигену.

Визначте масові частки елементів у цій сполуці .Допоможіть будь-ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Шипилов Сергей.

Объяснение:

нітратна кислота HNO3

Молекулярна вага азотної кислоти: 1+14+3•16=63

w(H)=1•Ar(H)/Mr(HNO3)= 1/63=0.0159 або 1.59%

w(N)=1•Ar(N)/Mr(HNO3)=14/63=0.2222 або 22.22%

w(O)=3•Ar(O)/Mr(HNO3)=3•16/63=0.7619 або 76.19%