яка маса осаду утвориться при взаємодії 22,4 г калій гідроксиду з достатньою кількістю манган (||)

хлору​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Дано:

------------------------

m(KOH) = 22,4 г

------------------------

m(осадка) - ?

Решение:

{}\ \ _{22.4g}\qquad\qquad\qquad\qquad\quad _{x \ g}\\2KOH+MnCl_2\longrightarrow Mn(OH)_2\downarrow+2KCl

KOH:

n = 2 моль

M = 56 г/моль

m = 112 г

Mn(OH)₂:

n = 1 моль

M = 88 г/моль

m = 88 г

\dfrac{22.4g}{112g}=\dfrac{x\ g}{88g}\ ;\quad x=\dfrac{22.4g\cdot88g}{112g}=17.6g

Ответ:  17,6 г