при згорянні 4,8 г вуглецю (С) утворилося 17,6 г карбону ( IV) оксиду обчисліть масу кисню що

вступає в реакцію​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Вероника.

С + O2 = CO2

m(C) = 4,8 г

m(CO2) = 17,6 г

m(O2) - ?

Решение:

1) μ(С) = 4,8 г / 12 г/моль = 0,4 моль

2) μ(CO2) = 17,6 г / 44 г/моль = 0,4 моль

3) m(O2) = 32 г/моль * 0,4 моль = 12,8 г

Ответ: 12,8 г