Скільки молекул міститься у54 грам нітратної кислоти? Дуже срочно будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шестериков Дима.

m(HNO3) = 54

N(HNO3) - ?

Решение:

1) μ(HNO3) = 54 г / 63 г/моль = 0.857 моль

N(HNO3) = 0.857 моль * 6,02 ^ 23 1/моль = 5.15914 ^ 23

P.S: ^ - Знак степени

Ответ:  5.15914 ^ 23