Будь ласка терміново даю 40 балів!! Визначте формулу органічної речовини, яка містить за масою

7,79% Карбону та 92,21% Хлору. Відносна густина пари речовини за воднем 77.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Дарья.

D(пари) = 77

w(Cl) = 92,21%

w(C) = 7,79%

X - ?

Решение:

1) M(пари) = 77 * 2 г/моль = 154 г/моль

2) n(Cl) = 154 г/моль * 0,9221 / 35,5 г/моль = 4 шт

3) n(C) = 154 г/моль * 0,0779 / 12 г/моль = 1 шт

Ответ: СCl4(Тетрахлорметан)