Обчислити масову частку всіх елементів у таких сполуках: CaO, NaOH ДАМ 30 БАЛІВ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мачков Даниил.

Ответ:

Mr(CaO)=40+16=56

W(Ca)=40/56×100%=71,43%

W(O)=16/56×100%=28,57%

Mr(NaOH)=23+16+1=40

W(Na)=23/40×100%=57,5%

W(O)=16/40×100%=40%

W(H)=1/40×100%=2,5%

Объяснение: