Розчином сульфідної кислоти подіяли на кальцій карбонат CaCO3. У результаті хімічної взаємодії

виділився газ. Встанови формулу газу, який виділився та сумму усіх коефіцієнтів цієї хімічної реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Валевская Катя.

Ответ:

CO₂     5

Объяснение:

CaCO₃ + H₂S = CaS + CO₂↑ + H₂O

1+1+1+1+1=5

Отвечает Kurus Valeria.

Ответ:

CaCO3+2HCl=CaCl2+CO2+H2O

n(CaCO3)=m/M=10/100=0,1 моль

n(CaCO3):n(CO2)=1:1 -> n(CO2)=0,1 моль

V(CO2)=n*Vm=0,1*22,4=2,24 л

Объяснение: