при взаємодії 12г калію, що містить домішки, з метановою кислотою виділилося 3,36л водню. Обчислити

масову частку домішок у калію​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

2.5%

Объяснение:

                          x                       3.36

     2HCOOH + 2K →2HCOOK + H2

                         78                      22.4

x=3.36*78/22.4

x=11.7г → 0.3 г домішок

w=m(реч)/m(роз/cум)

w(дом)=0.3/12 = 2.5%