12. Оберіть речовини, які можна використати для добування кисню: в) НО, б) КСІ в) KMno, г) NaNO

13. Визначити валентність хімічних елементів у сполуках Cu2O, FeO, Cr2O3, SnO214. Визначити масову частку оксигену у сульфур VI валентному оксиді​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихалёва Маргарита.

Объяснение:

12. Оберіть речовини, які можна використати для добування кисню: в) Н2О, б) КСІ в) KMnО4 г) NaNO3

а) 2Н2О = 2Н2↑ + О2↑,

б) КСІ ≠

в) 2KMnО4 = K2MnO4 + MnO2 + O2↑

г) 2NaNO3 = 2NaNO2 + O2↑

13. Визначити валентність хімічних елементів у сполуках Cu2O, FeO, Cr2O3, SnO2

В оксидах валентность кислорода равна ||.

Cu2O, оксид меди |

FeO, оксид железа ||

Cr2O3, оксид хрома |||

SnO2 оксид олова lV

14. Визначити масову частку оксигену у сульфур VI валентному оксиді

Mr(SO3)= 32+16•3=80

w(O)=n•Ar(O)•100%/Mr(SO3)= 3×16×100%/80=60%