складіть рівняння реакцій які відповідають схемі хімічних перетворень CuCl2 Cu(OH)2 CuO Cu(No3)2

Cu(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

CuCl2+Fe=Cu+FeCl2

2Cu+O2=2CuO

CuO+2HNO3=Cu(NO3)2H2O

Cu(No3)2+2KOH=2KNO3+Cu(OH)2