Згідно запису 4Р2О5 загальна кількість атомів Фосфору і Оксигену ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Кристина.

Ответ:

28

Объяснение:

4P205

2×4=8

5×4=20

20+8=28(загальна)