на натрій сульфід кількістю речовини 0.3 моль подіяли хлоридною кислотою. обчисліть обєм газу що

виділився. назвіть утворену сіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимзянова Гузель.

Ответ:

6,72 л

Объяснение:

Na₂S + 2HCl = 2NaCl + H₂S↑

                   хлорид натрия

n(Na₂S)=0,3 моль

V=22,4 л/моль

по схеме реакции:

V(H₂S)/V = n(Na₂S)

V(H₂S)=Vn(Na₂S)

V(H₂S)=22,4*0,3=6,72 л