кальцій оксид масою 36,8 повністю розчинили у воді. Обчисліть масу та кількість речовини утвореного

продукту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Віка.

CaO + H2O = Ca(OH)2

m(CaO) = 36,8 г

m(Ca(OH)2) - ?

Решение:

1) μ(Ca(OH)2) = μ(СaO) = 36,8 г / 56 г/моль = 0,657 моль

2) m(Ca(OH)2) = 0,657 моль * 74 г/моль = 48,618 г

Ответ: 48,618 г