Розрахувати масу та кількість речовини солі, яка утворилась під час взаємодії ферум(ІІ) оксиду

масою 320 г. з хлоридною кислотою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Дарья.

FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

m(FeO) = 320 г

m(FeCl2) - ?

μ(FeCl2) - ?

Решение:

1) μ(FeCl2) = μ(FeO) = 320 г / 72 г/моль = 4,45 моль

2) m(FeCl2) = 4,45 моль * 127 г/моль = 565,15 г

Ответ: 565,15 г