. Які маси добрива та води потрібно взяти для приготування 4 кг розчину з масовою часткою добрива 5

%?

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Иван.

Дано:

m(розч)=4 кг

w(добр)=5 %=0,05

m(добр)-?

m(води)-?

Розв'язання

w(добр)=m(добр)/m(розч)

m(добр)=w(добр)*m(розч)=0,05*4 кг=0,2 кг

m(води)=m(розч)-m(добр)=4 кг-0,2 кг=3,8 кг

Відповідь:m(добр)=0,2 кг;m(води)=3,8 кг.