обчисліть масову частку розчиненої речовини якщо у 200 грам розчину міститься 40 грам хлоридної

кислоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.

Дано:

m(р-ра) = 200 г

m(HCl) = 40 г

Найти:

w(HCl) - ?

Решение:

w=m(в-ва)/m(р-ра) × 100%

w(HCl) = 40 / 200 × 100% = 20%

Ответ: 20%