Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення, вкажіть їх тип:

S→H2S→SO2→SO3→H2SO4 →BaSO4 ↓ CuSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Шайтарова Катя.

Ответ:

1)S+H2=H2S

2)2H2S+3O2=2SO2+2H2O

3)2SO2+O2=2SO3

4)SO3+H2O=H2SO4

5)H2SO4+Ba=BaSO4 + H2

6)BaSO4+Cu=CuSO4+Ba