Обчисліть масу ферум(ІІ) хлориду, якщо в реакцію з хлоридною кислотою вступило залізо масою 2,8 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Соня.

Ответ:

FeCl2=6,2 грамм

Объяснение:

Fe+2HCl=FeCl2+H2

Fe-2,8гр Mr(Fe)=56гр

FeCl3-x Mr(FeCl2)=124гр

2,8——x

56——124

x=2,8*124/56=6,2гр