Закінчіть рівняння реакцій, назвіть продукти реакції: NH3 + HCl → NH3 + H2S → NH3 + H3PO4→ NH3 +

HNO3 →

Ответы на вопрос

Отвечает Руськина Даша.

Ответ:

2NH3+H2S=(NH4)2S

 

NH3+HNO3=NH4NO3

 

2NH3+H2SO4=(NH4)2SO4

 

3NH3+H3PO4=(NH4)3PO4