ДАЮ 55 БАЛЛОВ Напишіть рівнянн реакцій між попарно взятими речовинами. А) літій карбонатом та

сульфатною кислотою. Б) барій карбонатом і нітратною кислотою B) магній бромідом та аргентум (1) нітратом

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Саша.
Li2CO3+H2SO4 =H2CO3 +Li2SO4
BaCO3 +2HNO3 =H2CO3 +BaO
MgBr2+AgNO3 =Mg(NO3)2 +AgBr.