Напишіть рівняння між пожарно взятими речовинами. а)аргентум нітратом і хлоридною кислотоюб)

кальцій карбонатом і сульфатною кислотою в) кальцій оксидом і сульфур (4)оксид г)літій гідроксидом і карбон (4)оксидом помогите пжжж даю 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Андрей.

а) AgNO3 + HCl = AgCl (осад) + HNO3

Ag⁺ + Cl⁻ = AgCl

б) CaCO3 + H2SO4 = CaSO4 + CO2 + H2O

в) CaO + SO2 = CaSO3

Г) Li2O + CO2 = Li2CO3