Доповніть рівняння реакцій : A) Li + O2——> B) Li2O+ H2O——> D)H2S + O2——> C) P+ O2——>

G)N2O5+ H2O——> E)SO2+O2 Срочно пжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Лозовий Ваня.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

а) 4Li+O2=2Li2O

b) Li2O+H2O=2LiOH

d) 2H2S+3O2=2SO2+2H2O

c) 4P+5O2=2P2O5

g) N2O5+H2O=2HNO3

e) 2SO2+O2=2SO3