Приготувати із 2 г сечовини водний розчин із масовою часткою цієї речовини 4 %. в виді задачі будь

ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Леванов Коля.

Задача 1.

Дано: m (сечовини) -2г

w (сечовини) -4%

Знайти: m ( Води)?

Розв'язок:

m (р-ну) = (m(Сечовини) : (w(Сечовини) *100% =

= (2г : 4%) *100%= 50г

m ( Води)= m (р-ну)-m (Сечовини)= 50г-2г = 48г.

Відповідь: Буде дорівнювати 48 г.