Який об'єм водяної пари утворюється при взаємодії 10л кисню з 10 л водню?


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

4.99968 л (Якщо округляти, то 5)

Объяснение:

2H2 + O2 = 2H2O

n = V/VM = 10/22.4 = 0.4464 моль

nH2O = 1/2 nH2 = 0.2232 моль

VH2O = n * Vm = 0.2232 * 22.4 = 4.99968 л