1. Допишіть рівняння реакцій. Поставте коефіцієнти. а) Fe(OH) 3 + HNO 3 = … б) Ca(OH) 2 + H 3 PO

4 = … в) MgCl 2 + NaOH = … 2. Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: СаСО 3 → СаО ↓ Ca(NO 3 ) 2

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Стеша.

1) Fe(OH)3 + 3HNO3=Fe(NO3)3+3H2O

3Ca(OH)2 + 2H3PO4=Ca3(PO4)2+6H2O

MgCl2+2NaOH=Mg(OH)2+NaCl

2) CaCO3=(t)CaO+CO2

CaCO3+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O+CO2