Укажіть суму коефіцієнтів у рівняннях реакцій фосфор (V) оксиду з водою та сульфур (IV) оксиду з

водою 3 і 3 6 і 3 3 і 4 4 і 4

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

1P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Сума коеф. = 1+3+2= 6

1SO2 + 1H2O = 1H2SO3

сума коеф.=1+1+1=3

Відповідь : 6 і 3