7. Обчислити кількість речовини ферум(ІІ) сульфату масою 24 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Соня.

Ответ:

0.157 моль

Объяснение:

FeSO4=24 г

v=m/M

M(FeSO4)=56+32+16×4=152 г/моль

v=24 г/152 г/моль=0.157 моль