Кількість речовини атомів Гідрогену в 0,6 моль амоніаку NH дорівнює: а) 0,2 моль Б) 1,8 моль в)

1,2 моль Г) 0,6 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Расим.

Ответ:

б) 1,8 моль

Объяснение:

В 1 моль амоніаку є 3 моль Гідрогену, у 0,6 моль амоніаку є х моль Гідрогену. Складаємо прпорцію:

1/0,6 = 3/х. Звідси х = 3*0,6/1 = 1,8(моль)