ЛЕГКІ БАЛИ!!!! ДОПОМОЖІТЬ ПЖ!!!! 1.Вирішить задачу. Елемент головної підгрупи IV групи утворює

летку сполуку з Гідрогеном, масова частка цього елемента в якій – 5,2%. Визначте цей елемент, укажіть формулу леткої сполуки з Гідрогеном і формулу його вищого оксиду.

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Макс.

Ответ:

Ge-Германій, GeO2, GeH4

Т. к елемент четирехвалентен, в його склад буде входить 4 водню, молярна маса даної речовини = M( H) *4 / 0. 052= 4/0.052 = 77;

M елемента = 77-4= 73, шуканий елемент - германій.Можна найкраща відповідь?

Отвечает Рибецький Макс.

Ответ:

Ge - ГepMaHIЙ , GeO2 , GeH4 Т. к елемент четирехвалентен , в його склад буде входить 4 водню , молярна маса даної речовини = М ( Н ) * 4 / 0. 052 = 4 / 0.052 = 77 ; М елемента = 77-4 = 73 , шуканий елемент - германій . Можна найкраща відповідь пожалуйста?