До розчину масою 80 г з масовою часткою лугу 8% долили 150 г води. Яка масова частка речовини в

новому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.

Объяснение:

m (лугу) = (80÷100%)×8% = 6,4 г

m (розчину) = 80+150= 230г

m.p (лугу) = (6,4÷230) × 100% = 2,78%