ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! Обчислити масу солі, що утвориться під час взаємодії 4,9г сульфатної кислоти з

41,6г хлориду барію

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Ответ:

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + 2H2O

M CaSO4 = 136 г/моль M H2SO4 = 98 г/моль

m CaSO4 = 136*49/98 = 68 г

Объяснение: