До 185 г розчину з масовою часткою солі 4% добавили 130 г води. Яка масова частка солі (%) в

добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Скифская Зарина.

Ответ:185-7.4=

177.6+ 130=

307.6

Объяснение: