Дано речовини СuО, H2SO4, ZnO, NaOH, СО2. Скласти рівняння реакцій можливо взаємодії між ними.​


Ответы на вопрос

Отвечает Седякин Матвей.

Ответ:

1) CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

2) CuO + CO2 = CuCO3

3) H2SO4 + ZnO = ZnSO4 + H2O

4) ZnO + 2NaOH = Zn(OH)2 + Na2O

5) ZnO + CO2 = ZnCO3

6) NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O