У воді масою 380 г розчинили сіль масою 20г. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині.

Дам 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Николай.

Відповідь:5,2%

Пояснення:

Рахуємо спочатку массу розчину m(солі)+m(води) =380+20=400 г

Тепер рахуємо масову частку солі в розчині w = m(солі)/m(розчину) =20/380=0,052