Визнач масову частку калiй гiдроксиду ( KOH ) B розчинi масоио 91 г , в якому розчинено речовину

Maco¹o 36 r .​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Дано:

m р-ну(KOH) = 91 г

m(KOH) = 36 г

Знайти:

ω(KOH) - ?

Рішення:

1) ω(KOH) = m * 100% / m р-ну = 36 * 100% / 91 = 39,56%.

Відповідь: Масова частка KOH становить 39,56%.