встановіть молекулярну формулу насиченого вуглеводню , відносна густина газу якого за воднем

становить 43 срочно пожалуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Оля.

Объяснение:

M(Н2)=2

M(CnH2n+2)=M(Н2)×D=2×43=86

M(CnH2n+2)=14n+2

14n+2=86

14n=84

n=6

_______

14×6+2=86

86=86

C6H14